Geisser

Miasto: Świebodzice , Kod pocztowy: 58-160

Ulica: Ciernie 39 G

WWW: http://www.geisser.pl

email: marketing@geisser.pl

Telefon: 885033505, Fax: 748540292

Dodane przez:

Opis:

Geisser podiada wiele produktów z drewna dostępnych w całym kraju i za granicą. Wykonujemy zlecenia od kilku lat, a swoją siedzibę mamy w mieście, jakim jest Świebodzice.

Przedsiębiorstwo podsiada w swojej ofercie produkty takie jak: tarasy, wiaty, ogrodzenia, garaże i sauny oraz wszelkiego rodzaju budy dla psów. Głównym wyznacznikiem firmy jest jednak sprzedaż domów z wyposażeniem. Wykonujemy również stolarkę drzwiową i okienną do wszystkich typów zabudowań ogrodowych. W przypadku konieczności zapewnimy również transport i montowanie.

Nasza firma współpracuje z firmą GLOVITAL AG na rynku szwajcarskim. Wykształceni w swojej dziedzinie fachowcy wszelkie pace świadczą fachowo, uczciwie i szybko. Między innymi dzięki ich pracy, firma ma już grono usatysfakcjonowanych zleceniodawców i nieustannie zdobywa zaufanie nowych.

W standardzie także korzystne ceny. Na zrealizowane usługi wystawiamy faktury VAT. W przypadku wszelkich wątpliwości można kontaktować się ze mną, telefonując pod numer telefonu lub zapoznaj się z firmą na stronie internetowej Geisser.

Zakres działań:

  • Architektura ogrodowa
  • Meble ogrodowe
  • Mała architektura (altany, domki, itp.)